Ana TUR'un KABADAYI ŞÖFÖRLERİ NE KURAL DİNLİYOR, NE DE TRAFİKTE KURALLARA UYUYOR. İKTİDARA yakınlığını kalkan olarak kullanan ALTUR'un mensupları ( özellikle şöförleri ) kendilerini bir şey zannederek rahatsızlık vermeye devam ediyorlar. Özellikle TÜRK HAVA YOLLARI'nın servisini çeken ALTUR'un otobüsleri ve minibus'larını kullanana şöförler ATATÜRK Havalimanı'na personel taşıyor ve kural, kanun tanımıyorlar....
TÜRKİYE’NİN İLK VE EN BÜYÜK OPERASYONEL KİRALAMA MARKASI AVIS FİLO 40 YAŞINDA Ülkemizde otomotiv, araç kiralama ve araç paylaşım sektörlerinin temellerini atan Otokoç Otomotiv’in bünyesinde faaliyet gösteren, Türkiye’nin ilk ve en büyük operasyonel kiralama markası Avis Filo, 40. yıl dönümünü kutluyor. Türkiye’nin en köklü otomotiv şirketi Otokoç Otomotiv, 1928 yılında...
DOLANDIRICILIK ŞEBEKESİ RESİAİ ŞENOL EKER, piyasadan topladığı avans adı altındaki paraları keyfi ve sefası için harcıyor. Şikayetçilerden kaçan ve telefonları engenliyen DOLANDIRAN ŞENOL EKER, topladığı avansları taahhüt ettiği projeleri gerçekleştireceğine, topladığı avansları ailesi, çevresindeki kadınlarla yiyerek mağduriyetler yaratmakta. Bu konuda takibimiz devam ediyor olmakta ve elimizdeki belgeleri yayımlayacağız.
GASTRONOMİ PİYASASI BU HABER İLE ÇALKALANIYOR. DOLANDIRICILIK ŞEBEKESİ REİSİ ŞENOL EKER ARANIYOR... EKERLER MUTFAK sahibi ŞENOL EKER, piyasada iş yapacağım diyerek topladığı paraları ile ortadan kaybolduğu tespit edilmiştir. Elimizde bulunan belgeleri açıklayacağız.
ŞENOLEKER, EKERLER MUTFAK PİYASAYI DOLANDIRMAYA DEVAM EDİYOR. GASTRONOMİ piyasasında bunca dürüst tüccarlar varken, EKERLER MUTFAK tüketiciyi DOLANDIRMAYA devam ediyor. ŞENOL EKER'in başını çektiği ekip EKERLER MUTFAK adı ile piyasayı DOLANDIRIYOR. Şeytanın aklına bile gelmeyen taktiklerle tüketiciyi DOLANDIRIYOR. Önümüzdeki günlerde belgeleri Siz değerli okuyucularımıza sunacağız.