Başkandan

Saygıdeğer Okuyucularımız ve Takipçilerimiz,

Bilindiği gibi marka tesçili tarafımıza ait olan AIR TV, yayın hayatının onbeşinci yılını kutluyor.

Kısa bir süre ara verdiğimiz AIR TV, bundan böyle dürüstlük ve doğru haberler ilkesi ile yayınlarını devam ettirecektir.

2018 Türkiye’sinde öncelikle Turizm açısından parlak bir tablo çizemedi. Ancak Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri ERSOY’un 25 yıllık turizm tecrübesi, önümüzdeki yılların TÜRK TURİZMİ açısından başarılı geçeceğini işaret etmektedir.

Bakan ERSOY’un  TÜRSAB ve TÜROB gibi ismini sayamadığımız onlarca sivil toplum örgütleri ile işbirliği yapıyor olması başarı meşalesinin yanıyor olması demektir.

Türk Turizminin lokomotifi TÜRK HAVA YOLLARI dünyanın en başarılı havayollarından bir olması istikrarlı çalışmanın eseridir.

TÜRK HAVA YOLLARI Yönetim Kurulu Başkanı İlker AYCI ve Genel Müdür Bilal EKŞİ’nin ilkeli ve istikrarlı çalışması ile kazandıkları ivme takdire şayandır.

Şu anda THY 122 ülkeye uçmakta, yurtiçi 49 ve yurtdışı 255 havalimanına sefer yapmaktadır. 2023’te 475 uçak sayısına ulaşmayı hedefleyen TÜRK HAVA YOLLARI, 2018 yılının ilk 9 ayında 58 milyon yolcu taşımıştır.

Yeni açılan ve birinci fazı faaliyete başlayan İSTANBUL HAVALİMANI, biraz erken açıldı kanaatini taşımaktayız.

Zira İSTANBUL HAVALİMANI, özellikle dünyanın transit uçuşlara ev sahipliği yapacak olması, en ufak hatayı kabul etmeyecek bir noktadır.

İSTANBUL HAVALİMANI Hayırlı olsun…

2019 Yılı ve sonraki yılların TÜRKİYE’miz ve TÜRK TURİZMİ’ne üstün başarılar getirmesi dileklerimizle görüşmek üzere,….

O EKSELANS